Türkiye’nin yeni liderleri Gündoğdu Koleji’nden mezun oldu

agk5Adana Gündoğdu Koleji (AGK)’nin 2015-2016 lise mezunları düzenlenen muhteşem törenle diplomalarını alıp kep attılar.

Okul kampüsünde yapılan AGK liseler mezuniyet organizasyonu, yıldızlar törenini aratmayacak kalitedeydi. Ailelerinin ve öğretmenlerinin alkışları arasında kırmızı halı üzerinde yürüyerek tören alanına gelen lise mezunları prens ve prensesler kadar şık ve güzeldi.

HERZAMAN YANINIZDAYIZ

AGK Eğitim Genel Müdürü Naide Karaoğlu ve Liseler Müdürü Nimet Kurdak yaptıkları konuşmalarda “Marka bir okuldan mezun oluyorsunuz. Sizler artık kendi kararlarını verebilecek yetişkin bireylersiniz. Sizlerden isteğimiz Atatürk ilke ve inkilaplarından taviz vermeyen, asla pes etmeyen, büyüklerine saygısını kaybetmeyen ve ailesine değer verip koruyan insanlar olmanızdır. Bundan sonraki eğitim ve hayat mücadelenizde başarılar diliyoruz. Herzaman sizlerin yanınızda olduğumuzu unutmayın” dediler.

OKUL KÜTÜĞÜNE İSİMLERİNİ ÇAKTILAR

Adana Gündoğdu Koleji Öğrenci Meclisi Onursal Başkanı Dila Yertut ise Gündoğdu Koleji’ni yaratan Kurucu Başkan Yunus Gündoğdu’ya, kendilerini yetiştiren öğretmenlerine ve büyük fedakarlık gösteren ailelerine teşekkür etti. Konuşmaların ardından ilk üçe giren öğrencilere plaket verilirken birincilerde okul kütüğüne isimlerini çaktılar. Mezuniyet diplomalarını öğretmenlerinin elinden alan öğrenciler kep fırlatarak havai fişekler altında töreni sonlandırdılar.