Gündoğdu yatırım ve istihdama devam ediyor

yeni yat

Gündoğdu Holding-Vakıf, kısa süre önce tamamladığı 10 Milyon TL’ye mal olan ve 100’den fazla kişiye iş imkanı sağlayan ek hizmet binasının ardından yeni bir okul ile yatırım ve istihdama devam ediyor.

6.OKUL EYLÜL’E HAZIR
Holding, Uluslararası Çocuk Üniversitesi (UÇÜ), Gymboree, Helen Doron Gazipaşa, Helen Doron Güzelyalı ve Helen Doron Basınköy anaokullarının ardından altıncı İngilizce ağırlıklı eğitim veren anaokulu Helen Doron Gazipaşa-2’nin inşaatının sürdüğü ve Eylül ayında kapılarını açacağını duyurdu.

30 YILDIR YATIRIMA DEVAM EDİYORUZ
Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu, 30 yıldır eğitime yatırım yaptıklarını ve ülkenin eğitim ile kalkınacağını belirterek, yeni okulun da yatırım ve istihdam açısından Adana’ya ve ülkeye değer katacağını söyledi.

DÜNYANIN EN ÜNLÜ OKULU
Gökhan Gündoğdu, “Ülkemiz eğitimi ve geleceği için yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek. İşimiz eğitim ve bunu en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Helen Doron, İngilizce eğitimi bilimsel olarak kanıtlanmış dünyanın en ünlü hızlandırılmış İngilizce eğitim veren anaokullarıdır. Böyle bir eğitim devini Adana ve bölgemize kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Her şey çocuklarımızın iyi bir eğitim alması için. Bizleri destekleyen herkese 30 bin Kişilik Büyük Gündoğdu Ailesi adına teşekkür ederiz” diye konuştu.