GÜNDOĞDU-FİNLANDİYA EĞİTİM İŞBİRLİĞİ GÖRÜŞMESİ

finlandiya

Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu ve kurucu temsilcisi Dirim Özgül, eğitim işbirliği anlamında görüşmeler yapmak üzere Finlandiya’nın Ankara Büyükelçisi bayan Paivi Kairoma’nın davetlisi olarak başkent Helsinki’ye gittiler.

AGK’YI ANLATAN SUNUM YAPTI

Yapılan birçok araştırmaya göre dünyadaki en iyi eğitim sistemine sahip Finlandiyalılara, Dirim Özgül tarafından kullandıkları eğitim materyalleri, sınıfları, teknolojileri, kampüsleri ve eğitimde dünya devleri ile olan işbirliğini içeren Adana Gündoğdu Koleji (AGK) sunumu yapıldı.  

GÖRÜŞME HELSİNKİ’DE GERÇEKLEŞTİ

Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu ise Büyükelçi bayan Kairoma’nın nazik davetinden ötürü teşekkür ettiklerini belirterek, “Finlandiya Ankara Büyükelçisi bayan Paivi Kairoma'ya bizleri başkent Helsinki’ye davet edip Gündoğdu'da çocuklarımız için eğitime dair yaptığımız işleri Finlandiyalı dostlarımıza anlatmamıza fırsat verdiği için 30 Bin Kişilik Büyük Gündoğdu Ailesi adına teşekkür ederim. Finlandiya ile eğitim işbirliğimiz sürecek” dedi.

‘GÜNDOĞDU’YU GÖRMEK İSTİYORUM’

Büyükelçi Paivi Kairoma ise yapılan sunumdan çok etkilendiğini ve mutlaka Adana Gündoğdu Koleji ile bu okulun mutlu ve çalışkan öğrencilerini görmek için sabırsızlandığını söyledi.