GÜNDOĞDU YATIRIMA DEVAM EDİYOR

agksiteicin2

Gündoğdu Holding-Vakıf, “Ülkemizin Geleceğine Yatırıma Devam Ediyoruz” sloganı ile 16. Okulu Helen Doron’u Adana’nın yükselen değeri olan yeni yerleşim merkezi Gürselpaşa’da açıyor. Yeni okul Eylül ayında hazır olacak.   

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR
Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu, geleceği eğitimin şekillendireceğini belirterek, “Biz 30 yıldır eğitimin içinde olan bir kurumuz. Çocuklarımız için daha yapacak çok işimiz var. Öğrencilerimiz ve mezunlarımızla büyük bir aile olduk ve büyümeye devam ediyoruz. Eğitim alanında bugüne kadar aldığımız Ulusal ve Uluslararası birçok ödül bizi daha da güçlendiriyor ve sorumluluğumuzu artırıyor ” açıklamasını yaptı.

ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARIMIZA HER ZAMAN SAHİP ÇIKTI
Gündoğdu Holding-Vakıf bünyesindeki Adana Gündoğdu Koleji (AGK) yıllardır şehit ve gazi çocuklarımıza her şekilde sahip çıkan bir eğitim kurumu olarak da büyük takdir görüyor. Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu, “Şehit ve Gazi Çocuklarımıza desteğimiz eksilmeden devam edecek. Ülkemiz eğitim ile daha da zirveye çıkacak bundan eminiz” şeklinde konuştu.